קורס צלילה באילת כולל לינה

קורס צלילה באילת כולל לינה במחיר וחבילת קורס ללא תחרות

קורס צלילה באילת כולל לינה בדיפ סיאם זו חוויה שלא משתווה לאף מועדון.

חשוב שתבינו שגם אם תקבלו קורס צלילה איכותי אבל נושא הלינה יהיה לא מוצלח לדוגמא, אם הלינה היא באכסניה ציבורים ובאמצע הלילה נכנס לכם אדם זר מהרחוב לחדר לישון, זו כבר בעיה. חפצים אישיים נעלמים חדשות לבקרים באכסניות ציבוריות ולך תתחיל אחר כך לרוץ למשטרה, להזמין תעודות חדשות, כרטיסי אשראי ולבכות את אובדן הכסף שהיה לכם, אצלנו תקבלו אכסניה פרטית שלנו שאין בה אנשים זרים רק החברים שלך מקורסי הצלילה. אצלנו כשתעשו קורס צלילה באילת כולל לינה תדעו עם מי אתם ישנים לאורך כל השבוע.

קורס צלילה באילת כולל לינה ומטבח צמוד יחסוך לכם כסף רב!

יש מקומות שיציעו לכם לינה הכוללת "ארוחת בוקר" הבעיה שבשביל הביצה קשה והסלט בבוקר, תאלצו לוותר על מטבח פרטי ואז תיאלצו לאכול את שאר הארוחות במסעדות, דבר שיוסיף הוצאה משמעותית לשבוע ה קורס צלילה באילת כולל לינה שלכם. אצלנו תקבלו קורס צלילה באילת כולל לינה הכולל מטבח צמוד בו תוכלו להכין את האוכל שלכם ולשים במקרר שלכם. תוכלו גם להביא אוכל מוכן למועדון ולאחסנו במקרר העומד לרשותכם וכן לחמם הכל במיקרוגל. החברים בקורס מתארגנים בדרך כל ביחד וקונים מצרכים בסופרמרקט, מתכננים ארוחות ביחד ומבשלים. זה נדבך נוסף לאווירת ה"ביחד" בקורסים שלו ולגיבוש של החניכים בקורס.

קורס צלילה באילת כולל לינה, טלויזיה וכבלים, מצעים ואינטרנט WI-FI חופשי, רק אצלנו.

כשאתם מגיעים לאילת לעשות קורס צלילה באילת כולל לינה, אתם תרצו לא רק מיטה לישון אלא חווית לינה שתתן לכם להרגיש בבית. כל זה מחכה לכם אצלנו. אנחנו דואגים לכל הדברים שיתנו לכם נוחות במקום הלינה וכוללים גם הסעות הלוך חזור כל יום ללא תשלום נוסף. כ"כ, יעמדו לרשותכם תחנות צפייה רבות בכבלים ואינטרנט מהיר ואיכותי לשימושכם. ממרכז מסחרי הכולל מרכול , סופרפארם וחנויות רבות נוספות בקרבת האכסניה, יקלו עליכם מאוד במהלך השהות אצלנו.

 

לפרטים והרשמה לקורסי צלילה בלבד, ניתן להתקשר כל יום מהשעה: 08:00 ועד השעה: 22:00 ל: 089231100 או 0542444505 איציק. 

מלון פגסוס לצוללי דיפ סיאם

למידע נוסף ורישום למועד הקרוב השאירו פרטים

התקשרו עכשיו – 054-2444-505